Az Országos Erdészeti Egyesület 150. Vándorgyűlésének programja


Az Országos Erdészeti Egyesület jubileumi, 150. Vándorgyűlését Tolna megyében, a lengyeli Apponyi kastélyparkban rendezi. A terepi programok és az Év Erdésze Verseny döntőjének házigazdája a Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt.


Az Év Erdésze verseny 2019. évi döntőjének tervezett rendezvényei, eseményei

Időpont2019. június 19-20.

HelyszínGyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt., Lengyel-Annafürdő parkerdő és Tamási-Miklósvár lőtér

Június 19. szerda:

10.30-11.30    Regisztráció, szállás elfoglalása

11.30-12.00    Megnyitó, rajtszámhúzás

12.00-13.00    Ebéd

13.00-19.00    Lövészet és Trófeabecslés versenyszámok lebonyolítása

20.00-            Vacsora, baráti beszélgetés

Június 20. csütörtök:

7.00-  7.45      Reggeli

7.45-  8.00      Eligazítás

8.00-18.00      Elméleti és gyakorlati versenyszámok lebonyolítása

18.00- 19.00   Vacsora, baráti beszélgetés

19.00- 19.30   Eredményhirdetés

19.30-tól         Baráti beszélgetés

Június 21. péntek:

8.00-  9.00    Reggeli

9.00-12.00    Szabad program

12.00-13.00   Ebéd

13.00-           Csatlakozás a Vándorgyűléshez

  A Vándorgyűlés tervezett rendezvényei, eseményei

Időpont: 2019. június 21-22.

Helyszín: Lengyel, Apponyi kastélypark

Június 21. péntek:   

12.30-13.30    Érkezés a szállásra, regisztráció a szálláshelyen (Szállás nélküli résztvevők regisztrációja 14.00 órától az Apponyi kastélyban, a szálláshelyre később érkezőknek 17.30-tól 18.00 óráig regisztráció az Apponyi kastélyban.)

14.00-tól        Utazás buszokkal Lengyelre

15.30-17.30    Ünnepi Közgyűlés

17.30-19.30    Különböző programok a Kastélyban és a kastélypark területén.

19.30-            Vacsora

21.00-22.00    Kerekes Band műsora

02.00             Záróra

Június 22. szombat: Terepi Programokra a buszok az Apponyi kastély elől indulnak

6.00-7.45        Reggeli a szállásokon, kijelentkezés, utazás saját autókkal Lengyelre

8.30                A 4., 5. számú program indulása

9.00                A többi terepi program indulása

14.30              Terepi programokról visszaérkezés

14.30-15.00    A vándorgyűlés zárása, szalagtűzés és zászlóátadás

15.00-16.00    Ebéd a rendezvénysátorban

16.00              Hazaindulás